Jak shrnout uplynulou sezónu?

Událo se spoustu změn, některé byly veselé, jiné méně příjemné (ale vše zlé je k něčemu dobré 🙂 ), odehrálo a odzvučilo se mnoho zajímavých akcí a potkali jsme několik nových lidí.

Asi nejvýznamnější událostí pro nás bylo Ondrou a Honzou Nožičkou pořádané Rumobraní v Trnavě u Třebíče, které se povedlo, aspoň dle našeho úhlu pohledu, na jedničku a tak se příští rok můžete těšit na pokračování. Obnovili jsme několik staronových tradičních akcí a zábav, kontaktů a spoluprací, které rovněž budou pokračovat i v roce letošním. Výběrově třeba spolupráce s pořadateli v Tišnovské Nové Vsi, Křoví, Velké Bíteši, Doubravníku, Štěpánově nad Svratkou, Paměticích, Kamenici u Jihlavy, Fajtfest Crew, atd. Termíny zábav se dozvíte zavčas.

Velmi významnou novinkou v našich řadách je spolupráce s výborným a zkušeným zvukařem Zbyňou Vavrouškem, který nás upozornil na několik nedostatků, na kterých pracujeme a celou plesovou sezónu budeme makat, abychom na vás byli připraveni v plné síle, jak technicky, tak muzikantsky.

No a dalším novým členem je, jak už jste si mnozí na zábavách všimli, zkušený bubeník, MILAN HORKÝ, který plynule vystřídal Vojťase Žáka, s kterým samozřejmě spolupráci ani přátelství nekončí, určitě jej budete moci občas vídat na některých zábavách i nadále, jen se nyní bude naplno věnovat své domovské kapele Negative State Of Mind.
My si teď dáváme již tradiční plesovou „pauzu“ – jak už jsem předeslala výše, čeká nás nekonečná práce ve zkušebně.
A kdy nás budete mít možnost uvidět? Rozjednáváme několik akcí na únor a březen, jakmile budeme vědět podrobnosti, zavčas vás upozorníme událostí a sdílením.

Děkuji za pozornost všem, kdo jste to dočetli až do konce :-D, užívejte plesovku a na nějaké akci zase ahoj!!!
Peťa