…a tak my to prásknem…

Přátelé,

Jak již mnozí z vás víte, v naší kapele dojde k zásadní změně. S těžkým srdcem, avšak o to radostnějším, se s námi bude po deseti dlouhých létech loučit Peťa, naše klávesačka (a zpěvačka, i když to nerada slyší ). Nezoufejte, neodchází napořád a spolupráci s Annou tímto neuzavírá, jen se na čas trochu „stáhne z pódií“, protože ji teď bude čekat „mateřská povinnost“. Ano, kapela ANNA se rozšíří o dalšího člena a jak se tak vždy říká, že kapela v tom prsty nemá, tentokrát je to přesně naopak, kapela, tedy jeden člen – kdo si potrpí na detaily, je to Ondrasz, náš kapelník a basák 🙂 – v tom prsty (a vlastně i něco jiného 🙂 ) má.
Takže, co bude dál?

Peťa s námi odehraje tolik zábav, kolik bude schopna. Která akce bude její poslední, se nedá s určitostí dopředu říct, ale jedny z posledních zábav by měly být Velikonoční v Křoví (16.4.) a pouťová v Jamném u Jihlavy (6.5.) – pozn. Petra: „Tak teda doufám, že mě přijdete podpořit, moji milí, dlouholetí kamarádi a fanoušci!!! 🙂 “
Kdo bude hrát a zpívat místo Peti?

Tahle otázka je v řešení. Klávesáci vymřeli, nebo jsou na mateřské. Takže momentálně pracujeme na samplech, tzn. nahráváme klávesové party jak o duši a Peťa tak vlastně s námi bude v podobě samplů jezdit i nadále (a bude je nahrávat i během mateřské, abyste nebyli ochuzeni o novinky s klávesami). No a co se zpěvů týče, jsme v současné době v procesu pilného shánění nové okrasy kapely nejen po hlasové stránce, ale i pro potěchu oka.

Držte nám palce a příští týden, ještě pořád s Peťou, naviděnou u příležitosti našeho druhého letošního SPORTOVNÍHO PLESU V LAŽANECH (ano skupina ANNA po yks letech zase hraje plesy, tentokráte ale i s lidovou notou a kytaristou Marcelem na pozici sólové trumpety) a v sobotu společně se skupinou STREET69 zavítáme opět do Netína na maškarní bál.