Přátelé kamarádi,

Rok se s rockem sešel a my jsme se úspěšně přehoupili do roku 2018. Tento rok začneme opět tradičním Sportovním plesem v Loukově 27. ledna,kde opět budete moci slyšet našeho Macka jako zdatného trumpetistu a v jeho podání si vychutnat i něco lidových melodií. V plně rockovém hávu nas budete moci vidět třeba na tradiční Velikonoční zábavě ve Křoví,ale možná i někde dříve,momentálně jednáme o akci s jednou velkou zábavovou legendou.

Co se bilancování loňské sezóny týče,můžeme ji považovat za velmi zdařilou,po odchodu Peti na mateřskou dovolenou a následným rozrostením kapely o malého muzikanta-čekatele Petra,se podařilo zakomponovat do kapely klávesový sampler,který se ukázal být velkým obohacením jak rytmicky,tak zvukově.Nicméně skupina Anna pořád hledá vhodnou kandidátku na pozici zpěvačky,takže pokud máte někdo zájem,neváhejte kontaktovat Ondrasze buď přes FB nebo klidně na mail.

Teď v lednu jsme si dali chvilku pauzu na odpočinek a v následujících týdnech budeme pilně zkoušet potenciální zpěvačky a nový repertoár.Čeká Vás nejspíš překvapení,protože už teď můžeme říct,že se dočkáte v našem podání hitů od zpěváka Eda Sheerana, dalších písní od Tří Sester nebo De Bill Heads,ale také na zkušebně padají jména jako Nightwish,Sabaton nebo Slayer (to už je sice trochu na hraně,ale co kdyby se něco chytlo…).Navic v příští sezoně se na 99.99% na některé z akcí objeví zpátky na pódiu i Petra,takže opět zazní oblíbené kusy jako Jump,The Bad Touch a nebo Zimní Kralovna. Navíc pokud to časové možnosti dovolí, objeví se na pódiích i „živý“ kontrabas a náš první milovník Macek s trumpetou v rytmu old school rock’n rollů. Ale to už předbíháme a prozrazujeme moc. Nicméně pokud máte někdo zájem o vystoupení skupiny Anna,nebo víte o někom/nějakém místě,kde by jste chtěli Annu vidět,volejte a kontaktujte co nejdříve Ondrasze.Jsme nakloněni individuálnímu přístupu ke každé akci a neni problém se domluvit na čemkoliv. Kalendář se čím dál rychleji plní a kdo dřív přijde…vsak víte. Do nového rocku přejeme všechno nejlepší a hlavně spoustu kvalitní muziky. Rocku zdar a metalu zvlášť.